Endermologia

Endermologia2019-10-02T10:56:10+00:00
Endermologia Alliance – nowy patent LPG Endermologie.
Po 30 latach doświadczeń i badań firma LPG stworzyła rewolucyjną metodę endermologii. Alliance to w 100% bezinwazyjna, naturalna i przede wszystkim skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry. Poprzez inteligentny sposób poruszony zostaje metabolizm komórkowy. Alliance to skuteczne odmładzanie i wyszczuplanie.
W endermologii Alliance całkowicie zmieniono budowę głowic masujących. W tej chwili występuje w niej masująca rolka oraz zmotoryzowana klapka. Każdy klient ma dostęp do postępów zabiegów dzięki zdjęciom na tablecie monitorującym. Innowacyjny sensor identyfikacji skóry zapewnia całkowite bezpieczeństwo nawet tym najbardziej wrażliwym. Nowy patent pozwolił na skrócenie czasu zabiegu oraz zmniejszenie ilości powtórzeń sesji. Zabieg jest obecnie trzykrotnie wydajniejszy.
Endermologia Alliance zapewnia pierwsze widoczne efekty już po 3 zabiegach. Wyjątkowo komfortowe zabiegi umożliwiają intensywną i szybką stymulację komórek.
Twoje ciało poddane jest oddziaływaniom w trzech wymiarach: 
  • redukowaniu miejscowo zlokalizowanej, opornej tkanki tłuszczowej,
  • wygładzeniu cellulitu,
  • ujędrnieniu skóry poprzez stymulację naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Zabiegi wykonywane są w serii. Dla najlepszych efektów rekomendujemy od 8 do 12 zabiegów z częstotliwością co 2 dni. Zabieg może trwać od 20 do 60 minut, w zależności od obszaru zabiegowego. W czasie trwania kuracji zalecamy przestrzegania zdrowego odżywiania oraz przede wszystkim wypijania ok. 2,5 l wody dziennie. Lekka gimnastyka po zabiegach zapewni spotęgowanie efektów endermologii.
Endermologia Alliance to nie tylko rewolucja w dbaniu o ciało. Technologia zapewnia również prawdziwy fitness dla skóry Twojej twarzy. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników:
  • kolagenu – dla jędrności, 
  • elastyny – dla sprężystości,
  • kwasu hialuronowego – dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry.
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.